Rusza kolejna inwestycja w naszej gminie!
22 lipca Wójt Gminy Wieliczki podpisał umowę na realizację zadania “Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad jeziorem w miejscowości Wieliczki” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
W postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Najkorzystniejszą złożyła firma Nordman Sp. z o.o.
Inwestycja realizowana będzie w miejscowości Wieliczki, na terenie położonym w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Olecko Małe (plaża gminna). W ramach przedsięwzięcia przewiduje się wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu poprzez wykonanie: nawierzchni trawiastej, piaszczystej, przebudowę istniejących ciągów komunikacyjnych o nawierzchni żwirowej, rozmieszczenie elementów małej architektury, wykonanie tarasu drewnianego, boiska do piłki siatkowej, wykonanie nasadzeń roślinności oraz montaż oświetlenia solarnego.
Wyłoniony wykonawca planuje rozpocząć prace zaraz po zakończeniu sezonu kąpielowego.