Przypominamy o konieczności złożenia oświadczenia do dnia 30 września 2024 r. dotyczącego projektu grantowego ,, Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Oświadczenie można pobrać na stronie Urzędu Gminy” lub osobiści w siedzibie Urzędu Gminy, pokój nr. 16

……………….………….., …………………………

(miejscowość)                                                (data)

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że otrzymany w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” sprzęt komputerowy wymieniony w protokole zdawczo-odbiorczym, tj. ……………………………………………………………………. wraz z oprogramowaniem i akcesoriami, przekazany:

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

(imię i nazwisko dziecka/pełnoletniego ucznia)

przez Gminę Wieliczki na podstawie umowy Nr ………………………. z dnia

……………………………… jest utrzymywany w należytym stanie technicznym oraz użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem.

Ponadto oświadczam, że ww. sprzęt komputerowy nie został sprzedany, oddany w użyczenie ani przekazany do używania osobom trzecim.

………………………………………………………….

(podpis rodzica/opiekuna prawnego/pełnoletniego)