Dzień Kobiet w GOK

9  marca 2019 r. o godz. 15.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wieliczkach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Uroczystość rozpoczęła się od  życzeń złożonych paniom przez Wójta Gminy Wieliczki Jarosława Kuczyńskiego oraz przez Wicestarostę Oleckiego Marka Dobrzynia. Po części oficjalnej przyszła pora na część artystyczną. Oprócz młodych artystów z GOK w Wieliczkach których występy zostały przyjęte burzą oklasków, na scenie zaprezentował  się  zespół Wielczanie. Głównym punktem imprezy był występ zespołu Nocny Patrol, który wykonał piosenki przygotowane specjalnie na tą uroczystość.  Całość programu z dużym wdziękiem i w iście profesjonalny sposób poprowadził pan z grupy animacyjnej ,,Pióropusz”, który  zafundował uczestnikom dużą dawkę humoru.   Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia peelingu do ciała oraz musujących kul do kąpieli przy specjalnie przygotowanym do tego celu stoisku.   Uroczystość  dopełniona była słodkim poczęstunkiem, oraz lampką szampana.  Każda z obecnych na sali pań na zakończenie obdarowana została kwiatkiem.